Tepelenë | Automjete | Makina | Hyundai | Getz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:13 ,

Hyundai getz 1.1 benzin ...OKAZION ...

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 08:40 ,

HYNDAI GETZ 1.5 NAFTE 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 20:18 ,

Hyundai Getz 1.5 nafte 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 17:57 ,

SHITET

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 19:01 ,

Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 17:13 ,

Okazionnnn Hyndai 1.5 naft superrr ekonomik

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 12:28 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 18:55 ,

Hyndai getz 1.1 benzin

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 16:47 ,

Hyndai getz

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 12:45 ,

Hyndai getz

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim