Berat | Automjete | Makina | Hyundai | Getz | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:05 Makina , Tiranë

Hyundai Getz.1.5.Crdi.07.��������

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:47 Makina , Tiranë

Hyundai getz 1.1 benzin

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:28 Shitorja Makina , Fier

Hyundai Getz 1.2i 5p viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:39 Makina , Sarandë

Hyundai Getz 1.2 Benzin. Viti 2006

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 16:10 Shitorja Makina , Fier

U SHIT Hyundai Getz 1.2i 5p viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 17:53 Makina , Durrës

SHITET

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 20:14 Makina , Tiranë

Hyndai getz

2 100 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 19:55 Makina , Vlorë

Hyundai getz gaz-benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 04:34 Makina , Mirditë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:24 Makina , Tiranë

Shes hyundai getz 1.3 benzin

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim