Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Genesis

06 Korr 15:26 ,

GENESIS G80, VITI 2017 ***OKAZION***

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 10:38 ,

shitet htundai ne gjendje te mire 1. 4 benzine

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 17:57 ,

Hyundai genesis 3.8 benzin 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 20:56 ,

Hyundai genesis coupe

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Qer 08:23 ,

Hyundai Genesis 2012

22 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim