Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | Galloper

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


10 Korr 13:40 ,

Shitet ose nderrohet me makin me te vogel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 19:00 ,

Hyundai galloper nafte 1998

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 20:41 ,

Shitet/Nderrohet Hyundai Galloper 2.5 T.D

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 08:28 ,

Shitet ose nderohet me makin te te njejten vlere

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 14:21 ,

Hyndai galloper 2.5 naft 4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 16:16 ,

4x4 Shitet ose nderrohet me makine te vogel

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 14:28 ,

Galloper 2.5 Turbo Intercoler

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 11:52 ,

Armando

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 20:50 ,

Hyundai galloper

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 14:20 ,

Shitet ose ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim