Kukës | Automjete | Makina | Hyundai | Elantra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


24 Nën 17:13
Linku:
Dyqani ,

Hyundai Avante (Elantra) 1.6 Nafte, Automatike

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 09:51 ,

Hondaj 2014 bencin gaz

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 16:35 ,

Shitet Hyundai Avante, viti 2015. LPG.

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Nën 22:16 ,

Hyundai shitet per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 15:12 Dyqani ,

Hyundai Avante (Elantra) 1.6 Nafte, Auto 2016

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 14:16 ,

""SUPER GJENDJE""

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:44 ,

Super gjëndje.

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:29 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:28 ,

Super gjëndje.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 11:23 ,

Shitet Hyundai Elantra TAXI

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim