Delvinë | Automjete | Makina | Hyundai | Elantra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 12:48 ,

HYUNDAI ELANTRA

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Maj 13:06 ,

Hyundai Avante

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Nën 16:14 ,

Hyundai Elantra

230 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 09:25 ,

tirane

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Sht 19:34 ,

HHYUNDAI AVANTE 1.6 NAFT 50 MIJ KM 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Sht 18:19 ,

Hyundai (vetem me Gaz)

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Sht 23:04 ,

Hyundai Avante

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Gush 16:48 ,

Hyundai Elantra dizel

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Gush 13:21 ,

Shitet hyndai benzin gas

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 14:19 ,

OKAZION - HYUNDAI AVANTE 2015 - 10.000€

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim