Sarandë | Automjete | Makina | Hyundai | Accent | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 16:24 Makina , Fier

��Okazion��

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:41 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI accent automat.

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Nën 11:48 Makina , Tiranë

Hyundai Accent, benzin-gaz, automatike

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 16:18 Makina , Elbasan

Hyundai

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 20:19 Makina , Tiranë

Makine me Qera,Tirane

20 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 07:54 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Accent (2016) 1.6 NAFTE!

7 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Tet 12:20 Makina , Tiranë

Shiten Hyundai Accent 94 kW, 2015, automatik

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Tet 15:35 Makina , Tiranë

SHITEN

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Tet 12:34 Makina , Durrës

Hyundai Accent

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim