Kukës | Automjete | Makina | Hyundai | Accent

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:30 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:29 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:13 ,

SHITET HONDAY

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:49 ,

HYUNDAI ACCENT AUTOMATIK NAFTE

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 14:45 ,

Hyundai accent

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Nën 18:48 ,

Hyundai Accent Shitet

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 13:27 ,

Shitet makina ne gjendje shume te mire

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 04:46 ,

Okazion

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 13:15 ,

Shitet Hyundai Accent

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 09:54 ,

shitet ose ndrohet me kamio automat

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim