Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | Accent

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 06:15 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:23 ,

Hyundai—Accent—1.4 Benz—Gas Gjermania 2008

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:36 ,

HYUNDAI ACCENT 1.5CC

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 13:00 Dyqani ,

IMPORT MAKINASH NGA KOREA E JUGUT

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 09:07 ,

okazion

990 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 10:34 ,

Hyundai Accent viti 2000- 1.4

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 17:55 ,

Hyundai Accent, benzin-gaz, automatike

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 18:41 ,

Shitet ose nderohet

650 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 10:29 ,

Shitet per aryse mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 20:35 ,

Shitet

50 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim