Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Honda

Accord , 73
Aerodeck , 2
CR-V , 179
CR-Z , 1
CRX , 7
Civic , 297
Concerto , 5
FR-V , 26
HR-V , 59
Insight , 1
Integra , 1
Jazz , 106
Legend , 4
Logo , 5
Odyssey , 1
Prelude , 3
S2000 , 3
Stream , 6

Gjej mijera njoftime per Honda ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Honda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.

Sot 15:46 ,

Zvicra Honda Jazz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:45 ,

Honda

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:25 Dyqani ,

����Okazion HONDA JAZZ 1.4 Automat����

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Dyqani ,

Honda Jazz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:05 ,

Honda 2006 benxin 1.2 full 2800 euro Okazion 138 KM Okazion

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:27 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:25 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:21 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:21 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 Dyqani ,

HONDA JAZZ, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:07 Dyqani ,

Honda Accord 1.5 vtec turbo viti 2019

22 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:04 ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN-GAS BRC.VITI 2008.CMIMI 3400€

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Dyqani ,

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:42 ,

Honda

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:35 ,

HONDA FR-V 2006 2.2 cdti. Nderrohet.

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

Honda Crv•Viti 2012•2.2 Naft•Automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:34 ,

Honda Crv•Viti 2010•2.2 Naft•Kamjo Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:28 Dyqani ,

HONDA CRV 2.2 NAFTE AUTO INGROSSO ����

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 ,

Honda Civic 1.6 benzin VTEC

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:49 Dyqani ,

Honda Jazz, 1.3 benzine, manuale, 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Dyqani ,

HONDA FR-V 2.2 i-CTDi, manuale, 6 vendeshe, 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Honda Jazz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 ,

HONDA ODYSSEY 3.5 BENZINE VITI 2012 AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:42 ,

!!OKAZION!! HONDA CR-V, VITI 2004, 4x4, PA LETRA NUK I BOHEN

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:08 ,

Honda Accord 2010, Automat, 2.4i Benzine

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:27 Dyqani ,

Honda Civic 2.0 diesel viti 2008 HYBRID full..

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:13 ,

Honda CR-V

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 ,

Honda Civic 1.6 Benzin Gaz VTEC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Honda Accord

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:30 Dyqani ,

jazz 1.4 benzine automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:02 Dyqani ,

Shitet Honda CR-V viti 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Dyqani ,

Shitet Honda Civic sport

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:56 ,

Honda Civic Hibrid 1.3 benzine, automat 2007����

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:32 ,

Honda jazz ���� OKAZION ����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:35 ,

Shitet honda CRV 4x4 2011, 2.2 nafte automat

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:37 Dyqani ,

honda insight,HYBRIT,,BENZINE DHE ELEKTRIKE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:07 ,

Honda jazz 2006 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:55 ,

��HONDA JAZZ 2006 1.3 BENZIN-GAZSUPER GJENDJE ��

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 12:34 ,

Honda CR-V.2008Naft.Full opsion.Automat8.590€

8 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 11:04 Dyqani ,

Shitet : Honda CRV

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 23:52 ,

Okazion ��������Honda Jazz 1.4 Benzine/Gaz 2005��������

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 23:04 ,

SHITET �� 4x4

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 14:04 ,

Honda CR-V OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 21:50 ,

Shitet Honda CR-V

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 17:55 ,

Crv 4×4 automatike

10 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 17:55 ,

Okazion 4x4 automatike

10 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 14:20 ,

Shitet Honda Jazz

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Jan 14:12 ,

KERKOJ HONDA CIVIC!!

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 14:07 ,

Honda Jazz! Benzine/gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per Honda ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.

Njoftimet per Honda ne shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Honda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si: Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej  oferten ideale per ju. Blej Honda ne shitje ne MerrJep.al.

Shit Honda ne MerrJep.al

Nese keni Honda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.
Në fillim