Kukës | Automjete | Makina | Honda

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:49 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Dyqani ,

Honda Jazz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:14 Dyqani ,

Honda CV-R 2.4 Benzine-Gaz -10 Mundesi Ndrrimi

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Dyqani ,

HONDA JAZZ 2007 1.3 BENZINE

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:35 Dyqani ,

jazz 1.4 benzine automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:35 Dyqani ,

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:21 Dyqani ,

Shitet Honda Civic SPORT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:15 Dyqani ,

Shitet Honda CR-V viti 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim