Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Honda | Logo

01 Dhj 19:56 ,

Shitet ose nderrohet Honda Loga 1999

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 15:17 ,

HONDA LOGO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 11:30 ,

Honda Logo -00

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:37 ,

Honda Logo perfekte -01

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 17:19 ,

Honda Logo vitiligo -01

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim