Lezhë | Automjete | Makina | Honda | Legend

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 18:28 ,

Super Honda Legend V6 benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 10:26 Dyqani ,

�� HONDA, #FULL_OPTION 2007 - 5.900€

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 14:22 ,

Honda Legend 3.5 benzin 1997 full

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:48 ,

Honda Legend

100 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 12:05 ,

Honda Legend Luxury

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim