Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Honda | Legend

30 Maj 14:22 ,

Honda Legend 3.5 benzin 1997 full

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:48 ,

Honda Legend

100 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 12:05 ,

Honda Legend Luxury

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim