Pogradec | Automjete | Makina | Honda | Jazz | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:40 Makina , Tiranë

Honda Jazz 2004 Benzine-Gaz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina , Fier

Honda 1.4 Gas- Benzin Super eko, Kambio Automat 7G

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Shitorja Makina , Tiranë

HONDA JAZZ 1.4 BENZINE 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:07 Makina , Durrës

����HONDA JAZZ 1.4BENZIN 2005 AUTOMATIK����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Tet 11:47 Makina , Elbasan

Cerrik

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 18:34 Makina , Elbasan

Okazionn . Shitet Honda Jazz 1.2 benzine 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 14:03 Makina , Durrës

Honda Jazz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:14 Makina , Tiranë

Honda Jazz

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 20:12 Makina , Sarandë

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim