Kavajë | Automjete | Makina | Honda | Jazz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 23:02 Dyqani ,

Honda jazz 1.4 b automat vit 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:09 ,

Honda JAZZ,1.3 Benzine,AUTOMATIKE,KLIMA,2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:44 Dyqani ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZINE 2007 SWISSAUTO

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:56 ,

Honda Jazz ne gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:06 ,

Honda Jazz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:30 ,

SHITET HONDA JAZZ, 2010, 1.4 benzine

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Shk 04:40 ,

����HONDA JAZZ 1.4BENZIN 2005 AUTOMATIK����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 13:21 ,

Honda Jazz! Benzine/gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 18:06 ,

Honda Jazz Ofertttt

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 18:36 ,

Shitet honda jazz 1.2 benzin gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim