Sarandë | Automjete | Makina | Honda | HR-V | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:42 Makina , Elbasan

Honda hrv benxin gas okazjon

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:20 Makina , Gjirokastër

Honda hr-v 1.6 benzin

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Honda hrv 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 16:13 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 11:07 Makina , Durrës

Honda 4x4 Benzin-Gaz

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 12:44 Makina , Durrës

Honda

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 14:30 Makina , Durrës

Honda HR-V benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:10 Makina , Durrës

Shitet HONDA HR-V e 2000 1.6

2 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 08:17 Makina , Elbasan

Honda 4/4 Benzin-Gaz Manual Viti 2000 Cmimi 3300€

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 12:25 Makina , Elbasan

Honda HRV benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim