Lezhë | Automjete | Makina | Honda | HR-V

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


29 Nën 17:39 ,

Shitet Honda HRV

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 17:39 ,

OKAZION - shitet Honda HRV

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 10:17 ,

Shitet Honda HR-V e vitit 2000 4X4 1.6 Benzine

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 20:51 ,

SHITET - HONDA HRV

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 17:25 ,

Honda benzin +gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 11:24 ,

Honda HRV 4 x 4

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:55 ,

HONDA HR-V

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 15:05 ,

Honda HRV

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 14:52 ,

Okazioooonnnnn

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 14:24 ,

Honda HR-V Shitet GAS-BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim