Bulqizë | Automjete | Makina | Honda | HR-V

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


04 Maj 20:16 ,

Honda hrv benxin gas okazjon

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 10:20 ,

Honda hr-v 1.6 benzin

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 17:28 ,

Honda hrv 1.6. Bezin-gaz 4×4

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 11:48 ,

Shitet Honda HR-V e vitit 2000 4X4 1.6 Benzine

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 19:28 ,

Shitet Honda HR-V e vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 09:59 ,

HONDA HR-V

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 08:42 ,

U shittt

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 17:44 ,

Honda HR-V

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 18:35 ,

HONDA HR-V .

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 14:28 ,

Honda hr v

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim