Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Honda | Concerto

27 Shk 02:51 ,

Prêt entre particulier

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 20:30 ,

shitet Honda

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 22:34 ,

Honda Concert benzin

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 10:10 ,

Honda Concerto benzin

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 23:41 ,

Honda Concerto

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim