Bulqizë | Automjete | Makina | Honda | Civic

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 00:05 ,

Shitet Honda Civic Si Sportback

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:27 ,

Honda Civic 1.8 Benzin Gaz Okazion

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:48 ,

HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:39 ,

Honda civic HYBRID AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:20 ,

Honda Civic 1.8i Automat Panoram super

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:46 ,

Honda Civic okazion vetem per pak dite

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:57 ,

Honda Civic Automat

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:38 ,

Honda

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:09 ,

Honda Civic 2.0 Diesel Viti 2008

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 12:17 ,

Honda Civic 54 mij te kaluara

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim