Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Honda | CRX

20 Dhj 19:42 ,

shitet ose nderrohet cross

12 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 16:05 ,

shes makinen

400 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:58 ,

Honda CRX benzin shitet ose ndrrohet -93

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 15:15 ,

Honda CRX -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 03:03 ,

Full tuning

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim