Delvinë | Automjete | Makina | Honda | CR-V

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:33 ,

Okazion Honda 4x4............. Mundesi nderrimi...

11 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:30 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 diesel exclusive 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:01 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 i-CTDi

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:17 ,

Honda Crv•Viti 2010•2.2 Naft•Kamjo Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:17 ,

Honda CRV 4X4, 2,2 Gjendje te shkelqyer.

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:16 ,

Honda CR-V 4X4 2.2 gjendje perfekte!

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:10 ,

Honda CR-V benzin

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

Shitet honda CRV 4x4 2011, 2.2 nafte automat

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:50 Dyqani ,

Honda CV-R 2.4 Benzine-Gaz -10 Mundesi Ndrrimi

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 20:59 ,

Honda CR-V

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim