Berat | Automjete | Makina | Honda | CR-V | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:19 Makina , Tiranë

Honda CR-V 2010 2.4 Benzine/Gaz cmimi disk.

8 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:27 Makina , Tiranë

Okazion Honda crv 2005 manual ne gjendje super

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 11:55 Shitorja Makina , Tiranë

Honda CV-R 2.4 Benzine Automat -10 Mundesi Ndrrimi

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 22:11 Makina , Fier

Honda CR-V benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 11:35 Makina , Gjirokastër

Honda

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 22:53 Makina , Tiranë

Shitet & NderohetHonda CR-V 2009 motor 2.0 benzine

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 19:26 Makina , Elbasan

Shitet honda 4x4

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 16:44 Makina , Tiranë

okazion Honda CR-V

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 14:05 Makina , Pogradec

Honda CR-V dizel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 14:31 Makina , Tiranë

Honda CRV 2.4Benzine Gaz

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim