Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Grecav | Model tjetër

07 Sht 21:35 ,

golf 4 1.9tdi

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim