Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Great Wall | Steed (Wingle)

16 Maj 10:37 ,

IVEKO ME 24 VENDE

13 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim