Sarandë | Automjete | Makina | Great Wall | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Nën 16:00 Makina , Tiranë

Super makine

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 10:56 Makina , Tiranë

Shitet makina GREAT WALL 1.5milion leke

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 09:31 Makina , Korçë

Great wall sing cmimi i diskutueshem

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 12:03 Makina , Tiranë

Grat Wall 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 15:53 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 16:17 Makina , Tiranë

Shitet Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 18:35 Makina , Tiranë

Great Wall Motor

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 14:25 Makina , Gjirokastër

Shitet per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 19:23 Makina , Tiranë

shite

110 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 16:32 Makina , Kurbin

esht tek diferencjal nga fabrika

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim