Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Great Wall | Model tjetër

25 Nën 14:55 ,

SHITET FULL ELECTRIC CAR ORA SUV E RE

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 19:48 ,

Shitet ose ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Nën 13:48 ,

motorr 1.3 benzin

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 18:56 ,

ULJE_Tricikel elektrik i ri, pershtashem invalide

1 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 18:36 ,

ULJE_Tricikel elektrik i ri, pershtatshem invalide

1 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 23:09 ,

Great wall sing cmimi i diskutueshem

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 22:01 ,

Golf3

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 17:00 ,

Super makine

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Dhj 16:22 ,

Ora SUV Electric Car

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 10:56 ,

Shitet makina GREAT WALL 1.5milion leke

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 12:03 ,

Grat Wall 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 15:53 ,

Shitet OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 16:17 ,

Shitet Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 18:35 ,

Great Wall Motor

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 14:25 ,

Shitet per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 19:23 ,

shite

110 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 16:32 ,

esht tek diferencjal nga fabrika

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:19 ,

Makin Great Wall

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Korr 11:27 ,

Great Wall Florida 1.3 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 18:00 ,

Golf 4 1.4 benzin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim