Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Great Wall | Hover H6 (Haval H6)

24 Tet 19:43 ,

Great Wall Hover Shitet-Nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim