Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Great Wall | Hover H3 (Haval H3)

30 Maj 21:03 ,

Hover

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Mar 17:20 ,

Hover great wall 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Nën 15:32 ,

Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:43 ,

Makin

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 18:19 ,

Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 21:47 ,

Tonin

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Mar 01:07 ,

Gret wall vover

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 09:28 ,

great wall hover h3

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 09:33 ,

Shitet ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 15:06 ,

Okazziiiiooooonnnn

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 01:32 ,

Foristrad 4x4 Rrally

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Pri 21:01 ,

kasetofon

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 11:09 ,

Great Wall Hover H3 (Fuoristrad)

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim