Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | GMC | Envoy

25 Jan 17:29 ,

Gmc envoy Mundesi Nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 18:37 ,

GMC Envoy 2002 Pogradec

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:53 ,

Makine transporti mallrash

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 21:11 ,

Shitet ose nderohet GMC Envoy

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim