Tiranë | Automjete | Makina | Ford

Aerostar , 8
B-Max , 18
Bronco , 1
Capri , 1
C-Max , 670
Cougar , 3
Courier , 15
Crown , 1
Econoline , 12
Econovan , 2
EcoSport , 7
Edge , 2
Escape , 10
Escort , 93
Excursion , 12
Explorer , 20
F 150 , 6
F 250 , 5
Fairlane , 1
Falcon , 2
Fiesta , 2971
Flex , 3
Focus , 4741
Fusion , 571
Galaxy , 560
GT , 1
Ka , 276
Kuga , 149
Maverick , 32
Mercury , 3
Mondeo , 755
Mustang , 50
Probe , 1
Puma , 15
Ranger , 37
Sierra , 1
S-Max , 49
Sportka , 1
Streetka , 4
Taunus , 2
Taurus , 4
Tourneo , 45
Transit , 235

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:45
Linku:
,

Mustang ������ 3,7

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fusion 2006

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:48
Linku:
,

Ford Fusion Automatik 1,4 Nafte

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 08:58 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine - Gaz Viti 2012 5.100 Euro.

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

OKAZION FORD FOCUS VITI 2008 MOTOR 1.6 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 ,

Ford S-Max 2.0 Nafte 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Okazion:Ford Mondeo Automat viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Ford Focus 1.6 Nafte 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:53 ,

Ford Fusion 1.4 naft 2007 full opsion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:51 Dyqani ,

FORD FIESTA AUTOMAT 1.6 BENXIN SWISS U SHIT FLM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:42 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:42 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:41 Dyqani ,

NE SHITJE FORD GALAXY 6+1, 1.9 NAFTE 2004

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:41 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:41 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE FORD GALAXY 6+1, 1.9 NAFTE 2004 MANUAL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE FORD FIESTA 1.4 NAFTE (2010)

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:37 ,

Shitet makine

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:37 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:33 ,

��Ford Kuga �� * 2.0 Nafte automat *4x4 * Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:32 ,

FORD FUSION • 1.4 NAFTE • KAMBIO AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:30 ,

Ford C Max 2.0 Benxin - Gaz viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Automat -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Automat Full -15

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:25 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:24 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.8 NAFTE. 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 ,

Ford Grand C Max 1.6 viti 2011

6 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 ,

Ford ka 1.3 benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:12 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:11 ,

*** Ford Fiesta 1.6TdCI 2011 super full Super gjendje***

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:10 ,

FORD C MAX

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

Ford Kuga 2012 Nafte Shume ekonomike Automatik

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:01 ,

Ford fiesta 2012

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:51 ,

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:40 ,

SHITET FORD FOKIS

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 ,

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 ,

FORD FIESTA

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 ,

FORD FOKUS DIZEL 2010SUPER

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:33 ,

SHITET FORD FIESTA

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:30 ,

Shitet ford cmax ghia automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:51 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:50 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:46 ,

Ford C-Max viti 2011,automat, 2.0 nafte,navi, 7300 Euro

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:45 ,

Ford Fiesta viti 2012, manual, 1.4 benzinë-gaz, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:45 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:40 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ BRC FABRIKA EKONOMIK

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:32 Dyqani ,

Shitet Ford Galaxy 1.9 naft.

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:32 ,

Ford focus c max 1.8 nafte 2005 2600euro okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione