Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 22
B-Max , 32
Bronco , 1
Capri , 6
C-Max , 1625
Cougar , 12
Courier , 48
Crown , 4
Econoline , 16
Econovan , 3
EcoSport , 18
Edge , 5
Escape , 22
Escort , 338
Excursion , 16
Expedition , 10
Explorer , 40
Express , 2
F 150 , 34
F 250 , 20
F 350 , 9
Fairlane , 3
Falcon , 4
Fiesta , 6848
Flex , 8
Focus , 11595
Focus C-Max , 187
Fusion , 1521
Galaxy , 1639
Granada , 3
GT , 4
Ka , 560
Kuga , 268
Maverick , 76
Mercury , 8
Mondeo , 1774
Mustang , 105
Orion , 2
Probe , 9
Puma , 36
Ranger , 119
Raptor , 1
Scorpio , 3
Sierra , 4
S-Max , 129
Sportka , 2
Streetka , 10
Taunus , 5
Taurus , 8
Tourneo , 183
Transit , 1288
Windstar , 7

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent FORD C-MAX

430 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUSION

230 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45
Linku:
,

Mustang ������ 3,7

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 14:29
Linku:
,

Ford Mondeo Titanium Ecoboost 2.0 2015 93000 km

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 08:38 ,

Ford fokus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:37 ,

Ford fokus

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37 Dyqani ,

FORD FIESTA BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:37 ,

Shitet makine

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:37 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:36 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte ardhur nga Belgjika

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 ,

Ford fiesta 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

��Ford Kuga �� * 2.0 Nafte automat *4x4 * Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 ,

OKAZION ( per kesh ) Ford S-Max 2.0 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 ,

ford focus 1.6 tdci

1 700 EUR

Sot 08:33 ,

Ford C-Max-2010

4 390 EUR

Sot 08:32 ,

FORD FUSION • 1.4 NAFTE • KAMBIO AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 ,

okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 ,

C-Max~Dhjetor 2009

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:30 ,

Ford C Max 2.0 Benxin - Gaz viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:29 ,

Ford fiesta 1.4benzine- 08 Ardhur nga Zvicra

2 570 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:28 ,

Ford Kuga Automat 2010 2.0 naft 4x4 - 9200€ diskutushem

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 ,

Ford fiesta

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Automat -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:27 ,

Ford C Max 1.8 Benzin Gaz 2007- 3300€ diskutushem

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Automat Full -15

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:26 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Okazion!!!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Dyqani ,

Ford Focus okazionn !!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:24 ,

Ford Titanium

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.8 NAFTE. 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 ,

FORD GALAXY

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:22 ,

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte viti prodhimit 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:20 ,

Ford ranger

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:19 ,

Ford Grand C Max 1.6 viti 2011

6 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 ,

Ford ka 1.3 benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:18 ,

Ford c-max

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Ford Galaxy , gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:13 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:12 ,

���� Ford Focus 1.6 Benzin Gaz ����

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:12 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:11 ,

���� Ford Fiesta 1.6 TDCI TITANIUM ����

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:11 Dyqani ,

Ford Fiesta‼️‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:11 ,

*** Ford Fiesta 1.6TdCI 2011 super full Super gjendje***

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Blej Ford ne Shitje

Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.

Krijo Njoftime për Ford

Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione