Fier | Automjete | Makina | Ford

Aerostar , 1
B-Max , 4
Capri , 2
C-Max , 178
Courier , 1
EcoSport , 1
Escape , 1
Escort , 30
Explorer , 2
F 150 , 2
F 250 , 8
Fiesta , 542
Flex , 1
Focus , 1049
Fusion , 68
Galaxy , 132
GT , 1
Ka , 37
Kuga , 12
Maverick , 4
Mondeo , 96
Mustang , 11
Probe , 1
Ranger , 10
S-Max , 15
Streetka , 2
Tourneo , 18
Transit , 152
Windstar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:59 ,

ford focus 1.6tdci 2010, 90mij km, padogan

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:52 ,

Ford Titanium

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:01 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale Viti 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 Dyqani ,

Ford Fiesta‼️‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:17 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:02 ,

Nderrohet me benzin gaz +- diferenc

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:52 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:50 Dyqani ,

SHITET FORD FIESTA 1.4 DIEZEL ZVICRA CH

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:19 ,

Ford Focus 1.8 benzin Gas 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:12 ,

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:05 ,

Ford S Max 2.0 Naft 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

Ford C-Max-2010

4 390 EUR

Dje 20:48 ,

Ford Fiesta 1.4 naft automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 ,

C-Max~Dhjetor 2009

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:23 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium 2010 Ne Gjendje Perfekte!

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:20 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 tdci 2009 SUPER!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:19 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Ford focus 1.6 tdci titanium OKAZION!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:18 Dyqani ,

Ford Fusion + 1.4 naftë SUPER GJENDJE!!!!!!

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:21 ,

OKAZION Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Ford fiesta

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:04 ,

Shitet Ford focus 06

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

Ford Fiesta Automat

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:44 ,

FORD KUGA VITI 2011 MOTORR 200 NAFTE KAMJE MANUALE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:33 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:33 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Gas-Benzin

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:32 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:31 Dyqani ,

Ford S-MAX benzinë+gas 2008

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:31 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:31 Dyqani ,

Ford C-Max AUTOMATIK 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:28 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:19 Dyqani ,

Ford CMax Ghia

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 Dyqani ,

Ford Focus 09

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Dyqani ,

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:17 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Gas-Benzin

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:15 Dyqani ,

Ford Fiesta

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:15 Dyqani ,

Ford C-Max

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:14 Dyqani ,

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:02 ,

���� Ford Fiesta 1.6 TDCI TITANIUM ����

3 980 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:00 ,

���� Ford Focus 1.6 Benzin Gaz ����

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:53 Dyqani ,

FORD FOKUS benzin gas 2011 super gjendje!!

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:31 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:29 ,

Ford s max

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:26 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:53 ,

E domsdoshme

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:32 ,

Shitet Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione