Durrës | Automjete | Makina | Ford

Aerostar , 7
C-Max , 282
Cougar , 1
Courier , 2
EcoSport , 2
Edge , 1
Escape , 1
Escort , 35
Explorer , 1
F 150 , 9
F 250 , 2
Fairlane , 1
Falcon , 1
Fiesta , 1340
Flex , 2
Focus , 1827
Fusion , 541
Galaxy , 154
Ka , 82
Kuga , 40
Maverick , 3
Mercury , 1
Mondeo , 230
Mustang , 16
Probe , 3
Puma , 6
Ranger , 17
Scorpio , 2
Sierra , 1
S-Max , 15
Streetka , 2
Taunus , 1
Taurus , 1
Tourneo , 30
Transit , 121
Windstar , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Durrës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 08:29 ,

Ford fiesta 1.4benzine- 08 Ardhur nga Zvicra

2 570 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 ,

FORD GALAXY

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:18 ,

Ford c-max

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

Ford fiesta 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

Ford Focus 1.6 Benzine/Gaz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:10 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

����Ford Focus dizel ����

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:07 ,

Ford Focus 2.0 Benzine / Viti 2013 OKAZION

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:58 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 Nafte ~ 2010 ~Kambio MANUALE ❌

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:44 ,

Ford Focus diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:41 ,

⚠️OKAZION⚠️

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

Ford Fiesta

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:39 ,

Focus 1.6 diesel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35 ,

Ford C-max

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 ,

Ford mondeo + ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:29 ,

Ford Focus 1.6 naft sapoardhur

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

Ford fokus

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:26 ,

Ford Focus 1.6 naft manaual sapoardhur 175 mij km

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:24 ,

Okazion...bezin-gaz 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte ardhur nga Belgjika

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:07 ,

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:06 ,

Ford Fiesta

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:00 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2007 PORTOBAGAZH ❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2007 MANUAL ❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:58 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ V 2011 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:58 ,

❌ FORD C -MAX VITI 2008 MANUAL ❌

3 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:57 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 NAFT V 2009 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:42 ,

Ford fiesta

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:25 ,

Ford fokus

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:24 ,

Ford fokus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:24 ,

Ford fiesta

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:23 ,

Ford fiesta

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:23 ,

Ford fiesta

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:04 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2006 192.000 KM����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:57 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:33 ,

Ford focus 2008 Titanium 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

����Okazjon����

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:07 ,

Okazjon

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:40 ,

okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 ,

Ford C-Max Titanium 1.6 Benzine Gaz Tartarini

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 ,

Ford C max Okazionn

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 ,

Ford Turneoo

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione