Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Windstar

22 Pri 11:11 ,

Ford Windstar

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Dhj 21:46 ,

Ford WindStare

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 18:33 ,

Ford WindStare

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 13:34 ,

Ford wind star

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 08:08 ,

Ford Windstar benzin

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 09:04 ,

Ford Windstar

150 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 20:48 ,

Ford Model USA Wind Stare

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim