Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Transit

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:56 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Dyqani ,

Ford Transit Connect 1.8 tdci 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Dyqani ,

Ford Transit 300L 2.2 TDCi

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:14 ,

Ford tranzit, nafte,prodhim 2017, 10 vendeshe

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 ,

OKAZION KARROTREC

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 ,

Okazion Ford Tranzit

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:24 ,

Ford Transit Kamper Mundesi nderrimi

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:22 ,

Shitet per aesye mos perdorimi

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:46 ,

SHITET VITI 2009 / 3800 ERO I DISKUTUESHEM !

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:30 ,

Ford Transit , Viti 2002 , 2400cc Turbo

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim