Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Taurus

Dje 11:42 ,

Ford 300 gaz

330 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 13:30 ,

Ford Taurus Benzin Gaz‼️

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 12:31 ,

Ford

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:06 ,

Ford Taurus American 85000 km

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Shk 14:01 ,

FORD TAURUS MODEL USA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 16:42 ,

Ford Taurus -05

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Jan 20:05 ,

Ford transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 19:44 ,

Ford transit

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim