Sarandë | Automjete | Makina | Ford | Taunus | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


12 Nën 13:24 Makina , Tiranë

Shitet Ford Taunus V 1.2 benzine 1966

3 700 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Nën 09:45 Makina , Tiranë

Shitet Ford Taunus 1965

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 20:40 Makina , Tiranë

Shitet Ndrrohet Ford Taunus 1.3 v

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 10:24 Makina , Peqin

Ford Taunus ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 04:49 Makina , Tiranë

Mall

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim