Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Taunus

26 Maj 14:46 ,

Furgoni Ford

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 18:33 ,

Furgon

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 20:40 ,

Shitet Ndrrohet Ford Taunus 1.3 v

4 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 10:24 ,

Ford Taunus ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 04:49 ,

Mall

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim