Kavajë | Automjete | Makina | Ford | Streetka

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


03 Gush 14:57 ,

Ford streetka kabriolet ne gjendie super!!!!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 15:17 ,

Cabrio Ford StreetKa 1.6cc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 22:42 ,

Okazion ford streetka bezin gaz 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 13:20 ,

Ford Streetka 1.6 benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Jan 14:16 ,

Ford

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 10:52 ,

Ford Streetka 1.599 benzin

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 23:50 ,

Ford sttretka Cabriolet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim