Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Streetka

23 Korr 15:17 ,

Cabrio Ford StreetKa 1.6cc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 22:42 ,

Okazion ford streetka bezin gaz 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 13:20 ,

Ford Streetka 1.6 benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Jan 14:16 ,

Ford

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 10:52 ,

Ford Streetka 1.599 benzin

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 23:50 ,

Ford sttretka Cabriolet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim