Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Sportka

14 Maj 13:46 ,

Tiran

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 23:05 ,

Ford Sportka dizel

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim