Lezhë | Automjete | Makina | Ford | Sierra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


23 Sht 15:36 ,

FORD SIERRA

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 21:30 ,

Ford Sierra 2.3D -87

300 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 21:22 ,

Ford Sierra 2.3 Diesel

300 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 20:36 ,

Ford Kamioncin pikap

20 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim