Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Sierra

23 Sht 15:36 ,

FORD SIERRA

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 21:30 ,

Ford Sierra 2.3D -87

300 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 21:22 ,

Ford Sierra 2.3 Diesel

300 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 20:36 ,

Ford Kamioncin pikap

20 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim