Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Scorpio

12 Mar 15:20 ,

ford skorpio

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 22:17 ,

Ford Scorpio benzin

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 22:11 ,

Ford scorpion

50 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim