Kukës | Automjete | Makina | Ford | S-Max

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 01:59 ,

Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:37 Dyqani ,

Ford S-MAX 2.0 tdci AUTOMATIK 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Dyqani ,

Ford S-MAX benzinë+gas 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:42 Dyqani ,

Ne shitje Ford S-MAX TITANIUM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 ,

FORD 1.8 NAFTE 6+1 VENDE!!!

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 ,

FORD S MAX 1.9 Nafte Viti 2008

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

Shitet Ford S Max

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:17 Dyqani ,

Ford S-Max

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:07 ,

Ford S-Max 2.0 TDCI Automatik Face lift

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 Dyqani ,

Ford s max shitet nderrohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim