Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Probe

20 Pri 14:45 ,

Auto

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 00:07 ,

Ford Probe 2.5 V6 benzin+gas

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Mar 14:10 ,

Shitet ford probe

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:02 ,

Shitet makina

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:59 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 18:00 ,

Ford probe benzin-gas

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:37 ,

Ford Probe benzin -95

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim