Tepelenë | Automjete | Makina | Ford | Kuga

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 23:19 Dyqani ,

Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

-Ford Kuga 2.0D Automat////-Full Panorama!!!!!

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:03 ,

Ford Kuga 2.0 Nafte

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:06 Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

FORD KUGA * INDIVIDUAL * AUTOMAT * NAFTE * 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:43 ,

Shitet makine

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:40 ,

FORD KUGA KAMBJO AUTOMATIKE

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:01 Dyqani ,

Ford Kuga 2019 Okazion

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:08 ,

Ford Kuga 4x4 2.0 Naft

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:51 ,

Ford Kuga Titanium -12

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim