Delvinë | Automjete | Makina | Ford | Ka

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:34 ,

Ford ka+ viti 2019, me 0 km akull i ri ne qese

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:32 ,

Ford Ka Benzin/gaz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Maj 21:23 ,

Shitet Ford Ka i ardhur nga Gjermania

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 19:03 ,

Shitet Ford Ka 1.3 Benzin

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 21:42 ,

Makine

8 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 15:58 ,

Ford ka

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 16:52 ,

Ford ka

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 14:11 ,

Ford ka

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 11:54 ,

Shitet Ford pa karta 500€.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:09 ,

Shitet Ford KA

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim